Współpraca

Geodezja i kartografia – współpraca z firmą Zenit z Parczewa

Wychodzimy z założenia, że podstawą udanej współpracy jest przede wszystkim miła i fachowa obsługa. Realizację każdego zlecenia rozpoczynamy od szczegółowego omówienia z klientem jego wymagań i zakresu pożądanych prac geodezyjnych. Następnie przechodzimy do stworzenia indywidualnego cennika i podpisania umowy, której ściśle się trzymamy.

Biuro geodezyjne Zenit wszystkie zlecenia i pomiary geodezyjne realizuje z najwyższą precyzją i dbałością o najmniejsze szczegóły. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i wzbogacamy wiedzę, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Na bieżąco śledzimy nowości technologiczne z branży geodezyjnej, dzięki czemu nasza oferta zawsze pozostaje atrakcyjna.

Mapy numeryczne, pomiary – cennik usług

Oferowane przez nas usługi charakteryzują się dużą różnorodnością, dlatego każde zlecenie podlega indywidualnej wycenie. Jeśli są Państwo zainteresowani wyceną pomiarów geodezyjnych czy wykonaniem map geodezyjnych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub osobistego. Prosimy o przygotowanie podstawowych informacji dotyczących rodzaju, położenia i wielkości obiektu lub działki. Na wszystkie wykonane usługi wystawiamy faktury VAT.

 

 

geodezja